top of page

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çekim Aşamaları

 

 Günümüzde modern dünyanın gereği olarak firmalar ve büyük çaplı şirketler pazardaki gücünü artırma amacıyla farklı tanıtım faaliyetlerine yönelmektedir. Bu yöntemlerin başında gelen seçenek ise, hizmet ve ürünleri en kısa ve özgün biçimde anlatma yöntemi olan tanıtım filmleridir.

 

 Kanal Medya olarak belirli bir akıcılık ve estetik donanımla hazırlanmış tanıtım filmleri ile her bütçeden müşterimize en uygun hizmeti sağlamaktayız. Tanıtım filmleri genellikle hastane, okul, kurs ve belediye gibi toplumsal kurumların lanse edilmesinde kullanılır.Bu tür filmlerde daha kısa ve çarpıcı mesajlara yer verilirken, şirketlerin ürün ya da hizmet tanıtımlarında hedef kitle odaklı mesajlar verilmesi uygun görülür.

 

  Başarılı bir tanıtım filmi hazırlamak için önce ürün, kurum ya da kuruluşu en doğru şekilde ifade eden senaryo tasarlanmalıdır. Bu senaryo dahilinde hedef kitle ve konuya en uygun anlatım şekli belirlenir. Kanal Medya olarak doğru ve akıcı anlatıma sahip senaryo hizmetimizle özel pazarlama tekniklerini barındıran hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Seyircilerin izlerken sıkılmaması için tanıtım filminin grafiklerle desteklenmesi her daim avantaj sağlar. Ayrıca konuya uygun görselliğe sahip doğru cast seçimi de tanıtım filmlerinde büyük önem taşır. Kurumunuzu ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmak için profesyonel ekibimizle birlikte kurgudan casta, dekordan senaryoya kadar çeşitli hizmetlerimizle tanıtım filmleri süreciniz boyunca yanınızdayız.

 

  Bütün çalışmalarımız projenin ilk anından sonuna kadar tam bir entegrasyon içerisinde ve büyük özenle hazırlanmaktadır. Çekim aşaması tamamlanan görüntüler ve dublaj kurgulandıktan sonra seslerin görüntü ile senkronizesi de sağlanmış olur. Bu işlemler tamamlandıktan sonra şayet istenirse film farklı bir formata çevrilerek tamamlanır. Kanal Medya bünyesinde tanıtım filmlerinizin potansiyel müşterilerinize hitap ettiğinin farkında olarak, gereken ciddiyeti hissettirebilecek müzik, seslendirme ve diğer unsurlarla donanmış olmasını sağlarız. Tanıtım filminizin tamamlanması alanında uzman ve deneyimli profesyonel bir ekibin titiz çalışmaları neticesinde meydana gelir. Uzun yıllar kazanılmış iş tecrübesini mevcut proje ile bütünleştiren Kanal Medya ekibi, son teknoloji ürünü ekipmanlarla size hayal ettiğiniz hizmetin daha fazlasını sağlamaktadır.

 

bottom of page